Penzion Angus Farm ubytovanie Nepomuk

Penzion Nepomuk Angus Farm

Ubytovanie penzión Angus Farm Sobesuky Nepomuk:
Penzión je vybudovaný v pôdnych priestoroch reštaurácie v malej dedinke Sobesuky. Obec sa nachádza 3km od mesta Nepomuk, smerom na Plánici. Podľa historického poňatia starého vidieckeho stavenia bola pri budovaní penzióna zachovaná jednoduchosť. Pre dokonalý pocit pobytu v prírode sú izby postavené v zrubovom štýle.

Sobesuky Nepomuk Penzion Angus Farm ubytovanie:
Kapacita 18 osôb ponúka hosťom dostatok súkromia. Celkom 5 izieb 2 - 4 lôžkových a 1 apartmán. Okrem sociálneho zariadenia, je samozrejmosťou aj minibar, satelitné programy na LCD obrazovkách a pripojenie na internet + wifi.

Penzion Angus Farm ubytovanie Sobesuky služby:
Spoločný priestor je tvorený zimnou záhradou a letnou terasou situovanou na južnú stranu. Spoločné priestory sú vhodné aj pre školenia a organizovanie seminárov. Parkovanie je zabezpečené aj vo vnútri objektu.

Angus Farm ubytovanie Sobesuky penzión reštaurácia:
Stravovanie je možné v štýlovoej steakovej reštaurácii v prízemí. Steaky sú v reštaurácii pripravované z ekologického hovädzieho mäsa a to na prírodnom grile. Čaká na Vás príjemné vidiecke prostredie, individuálny prístup k hosťom a nezabudnuteľný gurmánsky zážitok, umocnený pohárom vybraného francúzskeho alebo moravského vína z vinotéky MERLOT d'OR. Reštaurácia je rozdelená na fajčiarsku časť s kapacitou 25 miest a časť nefajčiarsku s 32 miestami.

Penzión ubytovanie Angus Farm Sobesuky farma:
V reštaurácii máte možnosť ochutnať steaky pripravené z hovädzieho mäsa mäsového plemena Aberdeen Angus, z ekologického chovu farmy Šumavský Angus spol. sro Toto plemeno patrí vo svete medzi najúspešnejšie a najobľúbenejšie. Pochádza pôvodne zo severovýchodného Škótska, kde bolo vyšľachtené už v 18. storočí. Angus je mäso vysokej kvality, jemne vláknité, krehké a šťavnaté. Vyniká jemným mramorovaním, ktoré mu dáva typickú a nenapodobiteľnú chuť.

Penzión Sobesuky Nepomuk Angus Farm história:
Prvá reštaurácia Aberdeen Angus Steak House sa nachádza v Sobesukách, na mieste, kde už predkovia majiteľov prevádzkovali Hostinec. Rodinnú tradíciu založil Jan Silovský (16. 6. 1843 - 5. 1. 1933), pôvodom z neďalekého Sylova. Táto činnosť sa udržala do roku 1981, kedy došlo k uzavretiu krčmy, a to na celých 23 rokov. Tradícia bola opäť obnovená dňa 1.7.2004 pravnukom Václavom Silovským a jeho manželkou Janou. V roku 2006 bola otvorená prvá pobočka v Plzni v Pražskej ulici.
Penzion Nepomuk Angus Farm - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Nepomuk Angus Farm - hotel má reštauráciuPenzion Nepomuk Angus Farm - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Nepomuk Angus Farm - možnosť pripojenia na internetPenzion Nepomuk Angus Farm - k dispozícii letná terasaPenzion Nepomuk Angus Farm - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Nepomuk Angus Farm - akceptuje creditné karty VISAPenzion Nepomuk Angus Farm - akceptuje creditné karty American ExpressPenzion Nepomuk Angus Farm - akceptuje creditné karty JCBPenzion Nepomuk Angus Farm - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalPenzion Nepomuk Angus Farm - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Nepomuk Angus Farm - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Nepomuk Angus Farm - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Nepomuk Angus Farm - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
Nevyhovuje Vám tento penzion? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Slovensko
 
Penzion Angus Farm ubytovanie Nepomuk Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 5 °C Nočná tepl.: 0 °C Vietor: 23 m/s